Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Prosečné 67 m2

2.500.000,-Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám ke koupi nabízím prostornou bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 67 m2. Byt se nachází v Podkrkonoší v obci Prosečné, vzdálené 1 km od Hostinného, 10 km od Vrchlabí a 20 km od Trutnova. Umístěný ve druhém nadzemním podlaží zděného bytového domu, tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a příjemné bydlení.
Popis bytu:
Bytová jednotka 3+1 disponuje velkou vstupní chodbou, samostatnou kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, dětským pokojem, koupelnou s vanou a toaletou. K bytu náleží také praktická sklepní kóje. Okna jsou plastová, což zajišťuje dobrou izolaci, a vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajišťuje bojler. Přestože je plyn v domě zaveden, do bytu není připojen.
Byt prošel v roce 2013 částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala koupelnu, WC, kuchyň, odpady, podlahy a další. Díky tomu je byt v dobrém stavu a připraven k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších větších investic.
Vybavenost a okolí:
U domu je k dispozici zahrada, která poskytuje místo pro odpočinek. Parkování vozidel je možné přímo u domu. Obec Prosečné disponuje základní občanskou vybaveností. Kompletní vybavenost naleznete v 1 km vzdáleném městě Hostinné, což zajišťuje výbornou dostupnost všeho potřebného.
Proč koupit tento byt?
Tento byt nabízí pohodlné rodinné bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností do okolních měst. Je ideální pro ty, kteří hledají bydlení bez nutnosti dalších investic. Nezmeškejte tuto příležitost vlastnit byt v osobním vlastnictví v atraktivní lokalitě Podkrkonoší.
Kontaktujte mě pro více informací a prohlídku. Těším se na Vaši návštěvu.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF