Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s unikátní polohou v Janských Lázních

5.998.000,-Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka: Apartmán 3+1 v Janských Lázních s garáží a sklepem - přímo u sjezdovky!
Představujeme Vám exkluzivní nabídku apartmánu 3+1 v oblíbené horské lázeňské lokalitě Janské Lázně, který se nachází přímo u nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu.
Tento jedinečně situovaný apartmán prošel nedávno rekonstrukcí, při které byly použity pouze kvalitní materiály a dřevo, což mu dodává příjemný charakter.
Bezproblémový přístup a komfortní bydlení
Příjezd k apartmánu je hračka. Odbočíte z hlavní silnice, popojedete pár metrů po udržované komunikaci a zaparkujete ve vlastní garáži. Díky dálkovému ovládání topení můžete mít byt příjemně vytopený ještě před Vaším příjezdem. A pak už jen nasadit lyže a vyrazit přímo na sjezdovku, nebo se pohodlně usadit na pohovce ve svém novém domově.
Prostorný interiér
Po vstupu do apartmánu na Vás dýchne atmosféra klidu a pohody. Přírodní barvy a dostatek přirozeného světla vytvářejí dokonalý celek pro bydlení či odpočinek. Vybavení na zakázku a kompletní vybavenost apartmánu zahrnuje vše, co potřebujete pro pohodlné bydlení.
Uspořádání a vybavení
V apartmánu naleznete kuchyň s rohovou kuchyňskou linkou a vestavnými spotřebiči. Srdcem tohoto apartmánu je prosvětlený obývací pokoj. Z něj se dostanete do ložnice s vestavěným nábytkem, nebo do dětského pokoje s palandou a pracovním koutkem pro práci nebo úkoly. Koupelna je zde vybavena sprchovým koutem, toaletou a bidetem, což zajišťuje maximální komfort.
Život v Janských Lázních
Janské Lázně jsou velmi oblíbenou turistickou destinací, a to nejen díky svým lázeňským procedurám, ale i díky nádherné přírodě Krkonoš. Poloha apartmánu přímo u sjezdovky a lanovky na Černou horu je jeho největším plusem a zárukou nezapomenutelných zážitků z horského bydlení.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit apartmán v srdci Krkonoš. Váš nový horský domov na vás čeká!

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF