Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy s pěknou okrasnou zahradou ve Víchové nad Jizerou

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme podhorskou chalupu vhodnou pro bydlení i rekreaci zasazenou do okrasné zahrady s mnoha relaxačními zákoutími. Na zahradě naleznete dvě jezírka pro pěstování ryb a spoustu dřevin a rostlin, které v létě krásně kvetou.
Dům s krytým zápražím se nachází v klidné části obce Víchové nad Jizerou nedaleko Jilemnice v žádané oblasti Krkonoš a nemá přímo sousedící objekty. Postavený je v mírném svahu, s orientací na jih a autem je celoročně přístupný. Připojen je na plyn a obecní vodovod, odpadní vody jsou svedeny do ČOV a k domu je přivedena telefonní přípojka. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a radiátory s možností topení v krbu či elektrickými přímotopy.
V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s kuchyní a velkým krbem, koupelna s WC, pěkný sklípek a dílna (garáž). V podkroví je chodba, ložnice a dva menší pokoje.
Původní dům byl postupně rekonstruován a průběžně také udržován, má novou střechu a je po převážnou část roku trvale obydlen, je tedy vhodný k celoročního užívání nebo jen k rekreaci. Nachází se 4 km od Jilemnice, 10 km od Vítkovic a Benecka a cca 19 km od Horních Míseček. V obci je základní občanská vybavenost a škola je vzdálena pouhých 300 m od domu.
PENB zatím není vyhotoven a do doby jeho vyhotovení uvádíme třídu "G".
Pokud hledáte pěkné a klidné místo pro bydlení nebo rekreaci s dobrou dostupností tak by jste mohli tuto nemovitost určitě ocenit, v tomto případě kontaktujte makléře nemovitosti.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF