Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy s pozemkem a garáží v Rokytnici nad Jizerou

6.680.000,- Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme chalupu v Rokytnici nad Jizerou s pozemkem o výměře 1782 m2.
Jedná se o roubený dvoupodlažní objekt se sklepem a garáží, který se nachází v zástavbě rodinných a rekreačních domů v lokalitě Horní Rokytnice a je celoročně přístupný z asfaltové komunikace.
Nemovitost je v původním stavu, ale je průběžně udržována. Ohřev vody je za pomocí elektrického bojleru, voda je z vodovodního řadu a odpad je sveden do kanalizace. Topí se v kamnech na tuhá paliva, je tu i možnost napojení na plynový rozvod na hranici pozemku.
V přízemí domu se nachází vstupní chodba, jídelna s kuchyní, obytný pokoj, ložnice, koupelna s WC a komora. V podkroví naleznete další obytný pokoj a zbytek podkroví tvoří půda. Pod chalupou je pěkný kamenný sklep. Z oken je výhled přes údolí na protější kopce.
Dům obklopuje oplocená zahrada na které je možnost relaxace a odpočinku. Parkování je možné na pozemku, nebo ve zděné garáži. Součástí prodeje je i další pozemek oddělený silnicí, který je také možno zastavět.
Chalupu lze užívat k rekreaci ve stávajícím stavu, nebo ji kompletně zrekonstruovat, případně zakoupit jako investici s možností zde vybudovat nový rodinný dům nebo penzion. Možnosti územního plánu toto umožňují.
V obci je veškerá občanská vybavenost, náměstí je vzdáleno 200 m, restaurace je ve vzdálenosti 100 m a nejbližší lyžařský vlek je vzdálený 400 m.
Obec Rokytnice nad Jizerou je vyhlášené lyžařské středisko, které se nachází v západních Krkonošších a jedná se o rekreační oblast s možností celoročního vyžití (sjezdové lyžování, skialpinismus, běžkování, pěší turistika, cykloturistika).
PENB zatím není vyhotoven a do doby jeho vyhotovení uvádíme třídu "G".
Pokud tedy hledáte pěkné místo pro rekreaci nebo bydlení, tak by jste mohli tuto nemovitost určitě ocenit.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF