Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dvougeneračního rodinného domu s pěknou zahradou ve skvělé lokalitě, Nová Paka

 

7.600.000,- Kč

Popis nemovitosti

Pokud hledáte pro sebe nebo své blízké dům pro bydlení v podkrkonoší, který by byl obklopený krásnou udržovanou zahradou a do lesa by to byl pouze jeden krok, tak tu pro Vás mám jedinečnou příležitost!
Exkluzivně Vám zde mohu nabídnout prodej dvougeneračního rodinného domu s terasou, velkou garáží a dílnou.
Uvedená nemovitost se nachází ve městě Nová Paka a je obklopena pěknou udržovanou zahradou a ta má pouze jednoho přímého souseda a ostatní okolní pozemky tvoří les, který je částečně upravený do podoby přírodního parku. Další zajímavostí tohoto místa je vzdálenost lyžařského areálu Máchovka, kde vrchol uměle zasněžované sjezdovky je vzdálen pouhých 150 m od domu.
Ve městě Nová Paka je plná občanská vybavenost a určitou zárukou kvality bydlení je i informace, že se město stalo krajským vítězem ve srovnávacím výzkumu ,,Město pro byznys", kde se zkoumá hospodaření města a podmínky pro podnikání.
Dům díky své velikosti a dispozičnímu řešení, nabízí různé varianty využití. Je zde možnost dvougeneračního bydlení rodičů s dětmi, nebo později zde děti mohou mít u sebe své rodiče. Další možností je vlastní bydlení a pronájem druhého bytu (stávající využití) nebo využít dům pro vlastní bydlení a druhý byt používat jako kancelář vlastní firmy.
Dům je zděný, dvoupodlažní, částečně podsklepený, postavený na obdélníkovém půdorysu, zkolaudovaný v roce 1976, střecha je plochá s plechovou krytinou, na podlahách jsou koberce, lino a dlažba, dveře jsou dřevěné, okna plastová. Dům je vytápěn pomocí plynového kotle, voda je z vodovodního řadu a odpady jsou svedeny do kanalizace.
Do domu vejdeme přes společnou verandu, kde se nalézají vchody do jednotlivých pater.
V přízemí je situovaný zrekonstruovaný byt 3+1, který je dispozičně rozdělen na obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnici, dětský pokoj, koupelnu s vanou a WC a technickou místnost.
V 1. patře se nachází byt 4+1, dispozičně je rozdělen na velký prosvětlený obývací pokoj s balkónem, ložnici s lodžií, pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem, WC, kuchyň a jídelnu se vstupem na terasu.
Suterén nabízí mnoho prostor pro skladování a technické zázemí domu.
Pro parkování je u domu k dispozici velká zděná garáž s půdou, jejíž součástí je také dílna a sklad zahradního nářadí.
Exkluzivitu této nabídky tvoří především udržovaná zahrada s vzrostlými stromy a keři, která se zde přirozeně prolíná s přilehlým lesem, tento celek tvoří příjemné prostředí pro žití, relaxaci a odpočinek.
PENB zatím není dodán a do doby jeho dodání uvádíme třídu "G"
Tato nabídka domu, Vás může zaujmout díky své poloze a variabilitě využití, a proto Vás rád přivítám při osobní prohlídce domu.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF