Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 3+kk v Kunčicích u Vrchlabí

3.698.000,-Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím kvalitně zrekonstruovaný byt ve spoluvlastnickém podílu odpovídající dispozici 3+kk o podlahové ploše 62 m2. K tomuto bytu náleží i odpovídající podíl na společných částech domu a přilehlé zahradě s příslušenstvím o výměře 5 558 m2.
Byt se nachází v 1.NP čtyřpodlažní budovy a je po kompletní rekonstrukci, jsou zde nové rozvody vody, plynu, odpadů a elektroinstalace. Rekonstrukce se také zaměřila na snížení spotřeby energií a zvukovou izolaci bytu (proběhlo zaizolování podlah, stěn a stropů). Okenní otvory jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními trojskly a protihlukovou fólií a samotný byt je vytápěn novým plynovým kotlem.
Byt je dispozičně velmi pěkně řešený, skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, dětského pokoje, chodby, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC a celkově působí velice příjemně a útulně.
V celém domě je pro majitele bytu k dispozici velké množství úložných prostor - spíž , několik uzamykatelných sklepních kójí, kde je možnost i parkování motocyklu.
K budově přiléhá prostorná zahrada s místem pro takřka neomezené parkování a možností vybudování například vlastního zahradního posezení nebo plochy pro záhony k vlastnímu pěstování ovoce a zeleniny.
Tento byt mohu doporučit pro vkusně provedenou rekonstrukci, výhodnou polohu na hranici města Vrchlabí a nízké provozní náklady.
Neváhejte mě kontaktovat s žádostí o prohlídku, na kterou se již teď s Vámi těším.

3D scan

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF