Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej prostorného bytu 3+1 ve Vrchlabí

3.998.000,-Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám ke koupi nabízím PROSTORNOU bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 77 m2. Byt se nachází ve městě Vrchlabí, ve třetím nadzemním podlaží bytového domu a nabízí pěkný VÝHLED NA PANORAMA KRKONOŠ.

Bytová jednotka 3+1 disponuje velkou vstupní chodbou, samostatnou kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, dětským pokojem, koupelnou s rohovou vanou a oddělenou toaletou. K bytu náleží lodžie a sklepní kóje. Okna jsou plastová a vytápění a ohřev vody je řešen dálkově ze společné kotelny. Plyn zde v domě slouží k vaření. Pro uskladnění věcí využijete vestavné skříně na chodbě a v ložnici a ve společných prostorách domu jsou Vám k dispozici ještě další skladové prostory.

Byt byl zrekonstruován v roce 2012 (zděné jádro, koupelna, WC + rozvody, atd.). Celý dům byl také nedávno revitalizován, má novou střechu s izolací, zábradlí na lodžiích, nově opravené venkovní panelové spoje a již dříve zde byla provedena rekonstrukce stoupaček a výtahu. Dům je postaven z panelů s izolací, proto není zateplen venkovní izolací a má nyní třídu energetické náročnosti budovy (PENB) C – ÚSPORNÁ.

U domu je zastávka MHD a na zahradě před domem se nachází dětské hřiště. Parkování vozidel je možné také na ulici u domu. Město Vrchlabí disponuje plnou občanskou vybaveností.

Tento byt nabízí prostor pro POHODLNÉ RODINNÉ BYDLENÍ. Pokoje zde nejsou průchozí a lze ho hned bez problému užívat bez dalších investic. Nezmeškejte tuto zajímavou příležitost vlastnit byt v osobním vlastnictví v krásném městě Vrchlabí.

Kontaktujte mě pro více informací a prohlídku.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF