Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej prostorného srubu s terasou v Krkonoších

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme tradiční srub s dostatkem slunce a výhledem do zeleně. Jeho poloha je ve středu Krkonoš, v přírodní a klidné lokalitě Dolního Dvora nedaleko Vrchlabí. Srub s terasou, balkonem a velkými obytnými prostory je koncipován tak, aby korespondoval s okolní přírodou a nachází se na okraji obce v údolí Kotelského potoka na rovné části pozemku, postupně přecházejícího do zalesněných svahů.

Místo je celoročně dopravně dostupné, nachází se například 25 minut jízdy autem od Špindlerova Mlýna nebo 30 min od Pece pod Sněžkou.

Srub je přirozeně rozdělen na dvě obytné části, které může obývat široká rodina, ať už k trvalému bydlení nebo rekreaci, nebo také lze jednotlivé části komerčně pronajímat.

V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s kachlovými kamny, velkou kuchyní, tři pokoje s vlastními koupelnami a WC, technická místnost s prádelnou, místnost pro zahradní náčiní (garáž) a vstup na terasu a zahradu.

V patře je další prostorná obývací místnost s krbovými kamny a kuchyní, velká ložnice se vstupem přímo do koupelny, balkon/terasa a schody na zahradu.

Nad prvním patrem je ještě v malém podkroví vybudován dětský pokoj/pracovna.

Srub je kolaudován v roce 2000, postaven na zděných základech, střešní krytina je plechová, na podlahách je dlažba a koberce, okna jsou plastová. Kuchyně jsou plně vybavené spotřebiči. Hlavní vytápění je elektrokotlem s možností topení v kachlových kamnech v přízemí nebo krbových kamnech v prvním patře. Ohřev vody probíhá v bojlerech. Dům má vlastní studnu a odpadní vody jsou svedeny do septiku.

Na zahradě či terase obklopené vzrostlými stromy je dostatek soukromí, které přímo vybízí ke grilování nebo jen k relaxaci s klidným posezením v přírodě.

Okolí nabízí dostatečné možnosti sportovního vyžití jako lyžování, jízdy na kole, turistiky, v podzimních měsících si zde na své přijdou milovníci houbaření.

K parkování je dostatek místa na pozemku.

Zastavěná plocha 187 m2, zahrada 2 277 m2, celková plocha pozemku 2 464 m2.

PENB zatím není vyhotoven a do doby jeho vyhotovení uvádíme třídu "G".

Pokud hledáte pěkné a klidné místo pro bydlení nebo rekreaci s dobrou dostupností tak by jste mohli tuto nemovitost určitě ocenit, v tomto případě kontaktujte makléře nemovitosti.

3D scan

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF