Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu se 3 byty a provozovnou v Nové Pace

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám ke koupi nabízíme rodinný dům v Nové Pace se třemi byty, provozovnou a dílnou.

Jedná se o zděný dvoupodlažní samostatně stojící objekt, se sedlovou střechou o půdorysu ve tvaru ,,L",

Dům je situován v obytné zástavbě města Nová Paka, která nachází na hlavní trase z Prahy do Krkonoš. Ve městě je standardní občanská vybavenost a za zmínku určitě stojí to, že MŠ a dům dětí a mládeže nebo plavecký bazén jsou do vzdálenosti 200 m od domu.

Prostorný částečně podsklepený dům s půdou, byl postaven v roce 2006 na zděných základech, střešní krytina je z betonových tašek, na podlahách je lino a dlažba, okna jsou dřevěná. Dům je vytápěn pomocí plynových kotlů, ohřev vody je v bojlerech. V provozovně je také ještě možnost instalace krbových kamen. Celý dům je napojen na vodovodní řád a odpady jsou svedeny do kanalizace.

V přízemí domu se nalézá obchodní prostor provozovny se skladem a hygienickým zázemím. Podlahová plocha obchodního prostoru je 55 m2 + 10 m2 skladu. Dalším prostorem je byt o dispozici 1+1 s kuchyní a koupelnou o výměře 41 m2 a posledním prostorem v přízemí je dílna o ploše 33 m2.

V podkroví se nachází dva byty a to byt 2+kk, dispozičně je rozdělen na obývací pokoj s kuchyní, ložnici, koupelnu, WC, komoru a lodžii, ten má výměru 110 m2, druhý byt je také 2+kk a obsahuje obývací pokoj s kuchyní, ložnici, koupelnu, WC a výměru má 50 m2. Posledním prostorem v podkroví je oddělený hostinský pokoj s koupelnou o výměře 16 m2.

Jednotlivé prostory mají samostatné vchody, ale lze je i vzájemně propojit. U domu je prostorné parkovací stání (terasa) a další parkovací místa jsou na vydlážděném pozemku.

Dům má v průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) třídu - E, s možností jejího zlepšení v případě instalace již navrženého zateplení obvodových stěn domu.

Díky své poloze a variabilitě využití, je objekt vhodnou investiční příležitostí a lze ho i okamžitě užívat.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF