Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk se zahradou v Dolním Lánově

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+kk v Dolním Lánově.

Jedná se o byt v přízemí zděného rodinného domu se samostatným vchodem. Dům je obklopený pěknou zahradou a disponuje krytou terasou orientovanou jižním směrem.

Dům je situován v centru obce Dolní Lánov, nachází se cca 10 minut jízdy autem od města Vrchlabí a je přístupný po vlastní zpevněné cestě. V obci je základní občanská vybavenost a ZŠ a MŠ je vzdálena pouhých 300 m od domu.
Udržovaný dům byl rekonstruován v roce 2009, je zateplen, na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Kuchyň je vybavená spotřebiči. Velkou výhodou je vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem s alternativní možností topení v kachlových kamnech.

Dispozice bytu je následující:
Hlavní vstup do bytu a na terasu, chodba, jídelna s kuchyňským koutem a kachlovými kamny, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, šatna a spíž.

Nájemce při podpisu smlouvy skládá majiteli 2 nájmy jako kauci a RK zaplatí 1 měsíční nájem jako provizi. Zálohy za užívání bytu jsou cca 4500,- Kč/měsíc.
Byt je připraven k nastěhování zhruba od 10/22 a je vhodný pro celoroční bydlení. Nájemní smlouva bude uzavřena minimálně na jeden rok.

Pokud hledáte příjemné místo pro bydlení, tak by jste mohli tento byt ocenit a v tomto případě kontaktujte makléře nemovitosti.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF