Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorný rodinný dům 8+2

Prostorný rodinný dům 8+2 se zimní zahradou dvěma terasami a garáží 5 km od Vrchlabí

5 998 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej prostorného rodinného domu 8+2 se zimní zahradou, dvěma terasami a garáží.

Jedná se o zděný samostatně stojící, podsklepený objekt o 2.NP s krytou garáží. Dům je situován na okraji obce Horní Lánov. Obec se nachází v blízkosti města Vrchlabí cca 5 minut jízdy autem a má kompletní občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, poštu, potraviny, lékaře,bus). Výhodou také může být strategická poloha mezi velkými lyžařskými areály (Špindlerův Mlýn a Černá hora - Janské Lázně).

Nemovitost je vystavěna v roce 1931 a je v dobrém stavu. Postupně byla přestavována a při poslední rekonstrukci došlo k plynofikaci objektu, rekonstrukci koupelen včetně rozvodů a k výměně stávajících oken za plastová.

Základní rozdělení objektu lze definovat jako dům o dvou bytových jednotkách se společným vchodem, přičemž se každá jednotka nachází samostatně na jednom podlaží.

V 1. NP., které je v současnosti využíváno k nájemnímu bydlení, se nachází vstupní chodba, která plynule přechází do společenské místnosti a dvou samostatných ložnic. Součástí této jednotky je kuchyň a koupelna a k relaxaci lze využít zimní zahradu se vstupem na terasu a přilehlou zahradu. Dále se ještě v 1 NP. nachází garáž a velká technická místnost.

Ve 2.NP je velký obývací pokoj, kuchyň, koupelna a několik obytných místností, které lze různě využít například jako ložnice, dětské pokoje nebo pracovny. Na tomto podlaží je také částečně krytá terasa a balkón.

Součástí nemovitosti jsou ještě menší venkovní zděné stavby (dílny, kolny), ale především udržovaná zahrada s potokem. Zahrada, na které jsou vzrostlé stromy a okrasné keře, se přirozeně prolíná s přilehlým lesem a tento celek tvoří příjemné prostředí s pěknou atmosférou. Pokud Vám zahrada o velikosti 2965 m2 bude připadat malá, lze ještě přikoupit za výhodnou cenu další pozemek o výměře 1450 m2 na jehož okraji se nacházejí inženýrské sítě.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rádi Vás přivítáme při osobní prohlídce domu a těšíme se na setkání s Vámi.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF