Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinné vily v blízkosti centra Vrchlabí

8.998.000,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit prostornou rodinnou vilu z třicátých let na vlastním pozemku o rozloze 690 m2. Tento impozantní dům od architekta Friedricha Pilze se nachází kousek od centra podkrkonošského města Vrchlabí.
Vila je zapsána v KN jako rodinný dům a není památkově chráněná. Zděná budova s valbovou střechou a špaletovými okny je postavena na svažitém severovýchodně orientovaném pozemku v blízkosti městského parku.
Dispozičně je dům rozdělen na 4 podlaží.
Suterén obsahuje byt 1+kk a technické zázemí (garáž, prádelnu, uhelnu a sklep). V přízemí a v prvním patře jsou byty 3+1, jeden s terasou a druhý s balkonem. V podkroví domu je další prostor se třemi obytnými místnostmi. Do domu je přivedena elektřina, odpad je sveden do septiku. Přípojka plynu a kanalizace je přivedena na pozemek.
V domě již započala částečná rekonstrukce (střecha s vyměněnou krytinou, nové okapy a svody, oprava nadstřešní části komínů ap.).
Vila je nyní částečně obyvatelná, nebo ji lze kompletně zrekonstruovat. Má dochovánu spoustu vnějších i vnitřních prvků původní architektury a může být využita k rodinnému bydlení, pronájmu nebo pro podnikání.
Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit prostorný rodinný dům ve Vrchlabí!
Pro více informací nebo prohlídku prosím kontaktujte naši realitní kancelář. Jsme připraveni Vám pomoci s jakýmikoli dotazy a poskytnout další informace o této zajímavé nabídce.

Lubor Karásek

Jmenuji se Lubor Karásek a můžeme společně prodat Vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Daří se mi to zejména za použití mého obchodního cítění, velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup.

Jako rodák z Podkrkonoší se specializuji na prodej rodinných domů a bytů v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky svým pracovním zkušenostem v oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální a korektní jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Hodlám se i po několika letech podívat svým klientům zpříma do očí s vědomím, že jsem pro ně odvedl profesionální práci.

Z tohoto důvodu také spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Lokality mé působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Semily, Dvůr Králové, Jičín, Trutnov a samozřejmě vesnice a vesničky v jejich okolí.

Nebojte se mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu a vše nezávazně vysvětlím.

 


Lubor Karásek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF